• Dostawa i koszty

90% zamówień wysyłamy w ciągu 24h roboczych od złożenia. W przypadku gdy klient złoży zamówienie w dzień roboczy do godz 13 istnieje duża szansa że przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia. Jeżeli oczekujemy na dostawę jakiegoś produktu informujemy klienów telefonicznie o możliwym wydłużeniiu czasu dostawy - jeśli zamówienie jest pilne dla klienta proponujemy zamiennik. 

Przewoźnicy i usługi

Poczta Polska:

  • Pocztex Kurier48 (15,00zł) - wspólpracując od początku istnienia naszego sklepu internetowego z Pocztą Polską, przekonaliśmy się o tym że jest jedna z najbardziej niezawodnych form przesyłki. Przewidywany czas dostawy: do 2 dni roboczych od dnia nadania.
  • Pocztex Kurier48 Odbiór w Punkcie (13,78zł) - Odbiór w Punkcie to największa sieć typu Click & Collect w Polsce. Udostępnione ponad 10 000 punktów odbioru: placówki i automaty pocztowe, sklepy Żabka i Freshmarket, stacje paliw Orlen oraz kioski Ruch. Przewidywany czas dostawy: do 2 dni roboczych od dnia nadania.
  • List ekonomiczny (3,75zł) - najtańsza z form dostawy. Niestety przez niską cenę te przesyłki nie są rejstrowane i maksymalna waga wynosi 350g. Czas dostawy również nie jest jednoznaczny i jest uwarunkowany ilością listonoszy w danej placówce.
  • List priorytetowy (5,10zł)- optymalna wysyłka dla osób zamawiajćych pojedyńcze rzeczy a oczekujących szybkiej dostawy i niskiego kosztu przesyłki. Waga do 350g. Przesyłka nierejestrowana. Przewidywany czas dostawy: do 2 dni roboczych.

InPost:

  • Paczkomaty InPost 24/7 (13,76zł) - Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przewidywany czas dostawy: do 2 dni roboczych od dnia nadania.

 

Usługi Pocztex Kurier48, Pocztex Kurier48 Odbiór w Punkcie i Paczkomaty InPost 24/7 mają możliwość płatności przy odbiorze. Wrzystkie zamówienia za pobraniem musimy potwierdzać telefonicznie ze względu na doświadczenia z nierzetelnymi klientami którzy nie odbierali przesyłek. Proszę spodziewać się telefonu od nas ;-)